Ogłoszenia parafialne

Niedziela 3. Adwentu – 16. 12. 2018 r.

Niedziela Gaudete (= Radujcie się)

 

1. Roraty w naszym kościele są tradycyjnie od poniedziałku do soboty        

o godz. 6.30  oraz we wtorek i w czwartek o godz. 18.00.

 

2. Opłatki wigilijne z życzeniami rozprowadzamy tylko przy kościele.

Są do nabycia przed kościołem.

 

3. Rozprowadzamy Świece Wigilijne Caritas. Ofiara za dużą świecę 13 zł,

a za małą 6 zł. Dodatkowe ofiary przeznaczymy na fundusz caritas parafialnej.

 

4.  Odwiedziny kolędowe rozpoczniemy od piątku 28 grudnia. Plan kolędy jest wypisany na stronie

internetowej oraz w gablotach w krużganku.

 

5. Okazja do spowiedzi św. w czwartek, piątek i w sobotę od godz. 16.00 do 18.30.

 

6. Porządek Mszy św.:

·        w niedziele o godz. 8.00, 9.30, 11.00, 12.15 i o 18.00

·        w tygodniu o godz. 6.30 i o 18.00

                  w tygodniu nie ma Mszy św. o godz. 8.00

 

7. Biuro parafialne:

·        w poniedziałek od godz. 19.00 do 20.00

·        w środę od godz. 16.00 do 17.30

 

·        w piątek od godz. 9.00 do 10.00

 

 

Niedziela 2. Adwentu – 9. 12. 2018 r.

 

1. Roraty w naszym kościele są tradycyjnie od poniedziałku do soboty        

o godz. 6.30  oraz we wtorek i w czwartek o godz. 18.00.

 

2. Opłatki wigilijne z życzeniami rozprowadzamy tylko przy kościele.

Są do nabycia przed kościołem.

 

3. Rozprowadzamy Świece Wigilijne Caritas. Ofiara za dużą świecę 13 zł.,

a za małą 6 zł. Dodatkowe ofiary przeznaczymy na fundusz caritas parafialnej.

 

4.  Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom żywności z akcji „Kilogram dla potrzebujących”

oraz paczek z „drzewka szczęścia”.

Słowa uznania i podziękowania pod adresem młodzieży.

 

5. Dzisiaj przed kościołem zbieramy ofiary na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.

 

6. W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia:

·        w czwartek św. Łucji, dz. i m.

·        w piątek św. Jana od Krzyża, pr. i dK.

 

7. Porządek Mszy św.:

·        w niedziele o godz. 8.00, 9.30, 11.00, 12.15 i o 18.00

·        w tygodniu o godz. 6.30 i o 18.00

 

8. Biuro parafialne:

·        w poniedziałek od godz. 19.00 do 20.00

·        w środę od godz. 16.00 do 17.30 

·        w piątek od godz. 9.00 do 10.00

 

                                     KOLĘDA  2018/2019

 

ks. proboszcz:  Batorego 12 - 28

                           Batorego 57 - 59

                           Batorego 55

 

ks. wikariusz: Batorego 64 - 82

                         Braille’a

                         Opieńskiego

                         Batorego 53 i 54

 

Nie będzie kolędy: Batorego 1 - 11

                                Batorego 29 - 52

                                

 

Piątek 28 grudnia 2018 r. godz. 16.00

         - blok nr 12 wejście ABCD

         - blok nr 64, domy 65 - 70

……………………………………………………………………………………………………………………….

Sobota 29 grudnia 2018 r. godz. 13.00      

         - blok nr 12 wejście EF, blok nr 13 wejście AB

         - blok nr 73

……………………………………………………………………………………………………………………….

Niedziela 30 grudnia 2018 r. godz. 14.00      

         - blok nr 13 wejście CDEFG

         - blok nr 74, blok nr 75 wejście A

……………………………………………………………………………………………………………………….

Środa  2 stycznia 2019 r. godz. 16.00

         - blok nr 14 wejście ABCDE

         - blok nr 75 wejście BCD

……………………………………………………………………………………………………………………….

Czwartek 3 stycznia 2019 r. godz. 16.00

         - blok nr 14 wejście FGHIJ

         - blok nr 76, blok nr 78

……………………………………………………………………………………………………………………….

Sobota 5 stycznia 2019 r. godz. 13.00      

         - blok nr 15 wejście ABCD

         - blok nr 77

……………………………………………………………………………………………………………………….

Niedziela  6 stycznia 2019 r. godz. 14.00

         - blok nr 15 wejście EFGH

         - blok nr 79, blok nr 79A

……………………………………………………………………………………………………………………….

Poniedziałek 7 stycznia 2019 r. godz. 16.00

         - blok nr 15 wejście IJ, blok nr 16

         - blok nr 79 wejście BCDEFG

……………………………………………………………………………………………………………………….

Wtorek 8 stycznia 2019 r. godz. 16.00      

         - blok nr 17 wejście ABCDE

         - blok nr 80 wejście ABCD

……………………………………………………………………………………………………………………….

Środa  9 stycznia 2019 r. godz. 16.00

         - blok nr 17 wejście FG, blok nr 18 wejście AB

         - blok nr 80 wejście EFGH, blok nr 81

……………………………………………………………………………………………………………………….

Czwartek 10 stycznia 2019 r. godz. 16.00

         - blok nr 18 wejście CDEF

         - blok nr 82 wejście ABC

……………………………………………………………………………………………………………………….

Piątek 11 stycznia 2019 r. godz. 16.00

         - blok nr 18 wejście GHIJ

         - blok nr 82 wejście DEFGH

………………………………………………………………………………………………………………………

Sobota 12 stycznia 2019 r. godz. 13.00      

         - blok nr 19 wejście ABCD

         - blok nr 82 wejście IJK

……………………………………………………………………………………………………………………….

Niedziela  13 stycznia 2019 r. godz. 14.00

         - blok nr 19 wejście EFG, blok nr 20 wejście A

         - blok nr 82 wejście LMO

……………………………………………………………………………………………………………………….

Poniedziałek 14 stycznia 2019 r. godz. 16.00

         - blok nr 20 wejście BCDE

         - blok nr 82 wejście N

……………………………………………………………………………………………………………………….

Wtorek 15 stycznia 2019 r. godz. 16.00      

         - blok nr 20 wejście FG, blok nr 21 wejście AB

         - ul. Opieńskiego 2

……………………………………………………………………………………………………………………….

Środa  16 stycznia 2019 r. godz. 16.00

         - blok nr 21 wejście CD, blok nr 22

         - ul. Opieńskiego 4

……………………………………………………………………………………………………………………….

Czwartek 17 stycznia 2019 r. godz. 16.00

         - blok nr 23, blok nr 24

         - ul. Opieńskiego 8 i 10

……………………………………………………………………………………………………………………….

Piątek 18 stycznia 2019 r. godz. 16.00

         - blok nr 25 wejście ABCD

         - ul. Braille’a 1 oraz domy 4 i 5

………………………………………………………………………………………………………………………

Sobota 19 stycznia 2019 r. godz. 13.00      

         - blok nr 25 wejście E, blok nr 26

         - ul. Braille’a 2

……………………………………………………………………………………………………………………….

Niedziela  20 stycznia 2019 r. godz. 14.00

         - blok nr 27 wejście ABCD

         - ul. Braille’a 2A

……………………………………………………………………………………………………………………….

Poniedziałek 21 stycznia 2019 r. godz. 16.00

         - blok nr 27 wejście EFG

……………………………………………………………………………………………………………………….

Wtorek 22 stycznia 2019 r. godz. 16.00      

         - blok nr 28

……………………………………………………………………………………………………………………….

Środa  23 stycznia 2019 r. godz. 16.00

         - blok nr 57 wejście ABCDEFG

……………………………………………………………………………………………………………………….

Czwartek 24 stycznia 2019 r. godz. 16.00

         - blok nr 57 wejście HI, blok nr 58

……………………………………………………………………………………………………………………….

Piątek 25 stycznia 2019 r. godz. 16.00

         - blok nr 59

………………………………………………………………………………………………………………………

Sobota 26 stycznia 2019 r. godz. 13.00      

         - blok nr 55 wejście ABC

……………………………………………………………………………………………………………………….

Niedziela  27 stycznia 2019 r. godz. 14.00

         - blok nr 55 wejście DEF

……………………………………………………………………………………………………………………….

Poniedziałek 28 stycznia 2019 r. godz. 16.00

         - blok nr 53 wejście ABC

……………………………………………………………………………………………………………………….

Wtorek 29 stycznia 2019 r. godz. 16.00      

         - blok nr 53 wejście DEFG

……………………………………………………………………………………………………………………….

Środa  30 stycznia 2019 r. godz. 16.00

         - blok nr 54 wejście AB

……………………………………………………………………………………………………………………….

Czwartek 31 stycznia 2019 r. godz. 16.00

         - blok nr 54 wejście CD